“Sportup” Etkinliği Kadir Has Üniversitesi’nde Düzenlenecek

Spor, teknoloji ve girişimcilik kavramlarının bir arada bulunduğu bir start-up etkinliği 30 Mayıs’ta İstanbul’da düzenleniyor. 

Etkinlik kapsamında, girişimciler, sporcular, spor pazarlama ve yönetim alanındaki etkin kişiler, inovatif yöneticiler, bahsettiğimiz kavramlara ilgi duyan bireyler, bu alanda eğitim almış kişiler yer alabilmektedir. Katılım için herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Kadir Has Üniversitesi’nin Cibali kampüsünde gerçekleşecek olan etkinlik, Spor Araştırmaları Merkezi tarafından tasarlanmıştır.

Etkinlikte Neler Olacak?

Spor ağırlıklı olacak olan start- up etkinliği, tek günlük olmakla beraber saat 09.30 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Etkinlik programı içerisinde, yayıncılık, içerik, sosyal medya gibi alt başlıklar mevcut. Spor, teknoloji ve girişimcilik konferansında, interaktif olarak katılım gerçekleştirebiliriz, iş fikirlerinizi sunabilir, paylaşımda bulunabilirsiniz. Sportup ile, yeni fikirler, farklı bakış açısı ve iş birliği ortamı amaçlanmaktadır.30 Mayıs Salı günü gerçekleşen etkinliğin biletleri öğrenci ve yetişkinler için erken dönem satış fiyatlarıyla şu an satışta. Sportup sayfasından detaylı programı, konuşmacıları, bilet satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın